Russian English
Zámečnictví

100% kvalita

levný zámečník Praha

zámečnická pohotovost

zámečník - nonstop

veškeré zámečnické práce

otevírání všech zámků

montáž a oprava zámků

zabezpečení objektů

profesionální zámečník

Zámečnictví

Zámečnictví nonstop

otevřeme každý zámek automobilu

Zámečnictví

Zámečnická pohotovost

24 hodin denně

zámečnické práce

Věříte tomu?

Během říjnového víkendu se na naši nonstop linku zánečník z Prahy obrátil pán s žádostí o rychlý zásah zámečníka k případu otevření automobilu z důvodu zabouchnutých dveří. Zajímavé bylo, že dveře automobilu byly zabouchnuté, klíčky byly v zapalování a motor běžel! Dle prosby jsme rychle do 20 min. dorazili s naší zámečnickou pohotovostí na místo na opačné straně Prahy. Dle pravidel jsme pána požádali o předložení dokladů od vozidla a občanský průkaz, abychom mohli zkontrolovat totožnost majitele a měli jsme tak jistotu, že zabouchnuté dveře auta otvíráme oprávněné osobě. Pan majitel se nás optal, zda otevřeme vůz přez dveře nebo okno. Zkušený zámečník odpověděl, že auto otevřeme přes zámek bez poškození. Následně jsme se pána zeptali zda používá manuální klíč k otevírání vozidla přes zámek ve dveří. Pan majitel odpověděl, že zámky by měly být v pořádku ale neví jistě, protože otevírá dveře dálkovým ovladačem na klíči.

Náš zámečník vyzkoušel klíč, který má od Octavie a chtěl jen vyzkoušet jestli klíč vůbec do klíčové dírky vleze .. jestli není náhodou ucpaný nebo stržený samotný zámek například po pokusu o vloupání. Vložil klíč do zámku a pokusil se otočit doleva a věřte tomu nebo ne ale auto se otevřelo! Zákazník začal zámečníka chválit jaký je profik, že otevřel dveře za vteřinu a začal se vyptávat čím to udělal.

Byl z toho velmi překvapený, že otevření dveří automobilu bylo okamžité. Překvapený byl i náš zámečník protože když porovnal jeho klíč Fabie a klíč od dvojkové Octavie byly skoro stejný až na jeden malý rozdíl na začátku klíče.

Ze zvědavosti jsme vyzkoušeli klíč vložit do zapalování ale to již nešlo. Tomu se říká náhoda asi 1 ku miliónu. Našemu zákazníkovi jsme účtovali jen cestu a oba dva jsme se s úsměvem rozloučili.

zpět na články

Zámečnictví