Zámečnictví

otevření dveří aut

od 600 Kč

Zámečnictví dům

dveře od bytu, domu

od 300 Kč

zámečnická pohotovost nonstop

zámečník z Prahy

Vložka zámku - výměna a rady zámečníka

Při výběru vložky zámků dochází často ze strany zákazníků k mnohým pochybením. Chcete-li mít jistotu maximální bezpečnosti a správného fungování vložky zámků doporučujeme poradu se svým zámečníkem, který by měl mít kvalifikovaný přehled o současných trendech a problémech jednotlivých variant vložek zámků a pomůže Vám se v nich zorientovat a vybrat přesně ten správný typ vložky zámku pro vaše dveře.

Není nikterak neobvyklé, že provádíme opravy zámků po zalomení klíčů uvnitř zámků. Zlomení klíče v zámků bývá často způsobeno nevhodným výběrem vložky zámků. Klíč nesedí dokonale, odemykání není ideální, zkracuje se životnosti klíče až do bodu zlomení.

Naše zámečnictví řešilo případ zlomeného klíče v zámku, který byl hned na první pohled rozměrnější než by si daná vložka zámku zasloužila.

Výběr správné vložky zámků je také podstatný při případných krádežích a uplatňování škodné události u pojišťovny, kde může pojišťovna zjišťovat jakým typem dveří, kováním a jakou vložkou zámku byl zcizený majetek chráněn a dle toho krátit své plnění.

Takže doporučujeme nepodceňovat výběr vložky zámků a ani samotných dveří a kování.

Provádíme kompletní poradenství z oboru zámečnictví a velmi rádi vám poradíme.

zpět na články

Zámečnictví