Russian English
Zámečnictví

100% kvalita

levný zámečník Praha

zámečnická pohotovost

zámečník - nonstop

veškeré zámečnické práce

otevírání všech zámků

montáž a oprava zámků

zabezpečení objektů

profesionální zámečník

Zámečnictví

Zámečnictví nonstop

otevřeme každý zámek automobilu

Zámečnictví

Zámečnická pohotovost

24 hodin denně

zámečnické práce

Zabezpečení domova před dovolenou

Nezapomeňte před odjezdem na dovolenou řádně zabezpečit svůj domov, samozřejmě bezpečnostní dveře na poslední chvíli vám nevyměníme ale co se týče základní bezpečnosti : montáž bezpečnostního kování výměny bezpečnostní vložky , montáž přídavného zámku , bezpečnostní závory nebo rozvorového zámku lze po dohodě provést i na počkání ještě ten den po objednání u našeho zámečníka z Prahy.

Co se týče obyčejných panelákových dveří tak tam bych doporučil nejenom přídavný zámek ale závoru buď celoplošnou nebo více bodovou. Samozřejmé je i sjednocení vložek zámku na jeden klíč, pokud se jedná o zboží od stejného výrobce za stejným profilem.

Doporučujeme jen patentní zámky vložky a kování. Každý výrobce nabízí velkou škálou zabezpečení, takže vybírat je opravdu z čeho. Nešetřete na nesprávném místě, i ta nejdražší vložka nezaručuje bezpečnost proti vypáčení dveří nebo mechanické překonání hrubou silou. Na to aby dveře splnily aspoň základní zabezpečení na to není potřeba velké investice - jedná se o par tisícovek.

Více informaci Vám může poskytnout náš zámečník na telefonu nebo technik na místě, stačí nám nezávazně zavolat na naši linku, zámečnická pohotovost Praha - funguje nepřetržitě NONSTOP. Naše technické vybavení se základním materiálem a vložkami různých typů a třetí až čtvrté třídy, bezpečnostním kování je Vám k dispozici.

Pamatujte na to, aby na konci dovolené vás nepotkala nepříjemná situace s bytem ,rodinném domkem, sklepem nebo garáží a nechte efektivně zabezpečit váš majetek. Tato investice Vám bude k užitku po celé roky.

zpět na články

Zámečnictví