8x v Praze

Non stop

Levný zámečník Praha

zámečnická pohotovost nonstop Praha - zámečnické práce od profesionálního zámečníka

Jste v nouzi a sháníte levného zámečníka z Prahy?

Levný zámečník nabízí s mnohaletou praxí v oboru zámečnictví. Naši proškolení a zkušení zámečníci splňují nejpřísnější požadavky nejen na odbornost ale i spolehlivost a diskrétnost vůči našim zákazníkům, kteří se na naše zámečnické služby obracejí. Po mnoho let působnosti naší firmy Zámečnictví TSAP Praha jsme vyřídili úspěšně tisíce zakázek a budeme rádi, když i vy vyzkoušíte naše zámečnické služby – naše zámečníky!

Levný zámečník k vám dorazí rychle, protože působíme v celé oblasti Prahy: Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 až Praha 22 a přilehlé okolí Prahy. Zámečnická pohotovost Praha funguje nonstop! Každý levný zámečník je prověřený a zkušený profesionál

Nejčastěji levní zámečníci vyjíždějí do lokalit Hlavní město Praha, Praha-Nové Město, Praha-Staré Město, Praha-Malá Strana a Hradčany ale umíme rychle dojet i do přilehlého okolí Prahy (Zbraslav, Jesenice, Hostivice, Březiněves atd.).

Kontakt na zámečnictví Praha

Zámečnictví TSAP Praha
Petrklíčová 2177/46, 106 00, Praha – Záběhlice
IČ: 27194981
Tel.: 732 810 162
E-mail: vitaliy.t@seznam.cz
Skype: vitaliy.tsap

Zámečnictví dále nabízí

Otevírání zámků nonstop 24hodin denně po celý rok!, otevírání automobilů, bytů, trezorů. Výměny zámků, sestavení vložek zámků dle klíče. Otevírání volantových tyčí a jiných překážek, montáž a výměna lištových zámků, opravy po vloupání, montáže samozamykacích zámků, výměny vložek, zámků a dveří. Montáže elektromotorických zámků, výměny, opravy, otevírání dveří i bezpečnostní. Montáže elektromagnetických zámků, vyndání zalomeného klíče, sestavení generálního a hlavního systému vložek, montáže zámků, závor, rozvor.

Sestavení speciálních bezpečnostních vložek EVVA , GUARD, FAB. Výroba mříží, kovářské práce, otevírání dveří, – zabouchnutých nebo zamčených. Sjednocení vložek na jeden klíč, montáže bezpečnostních kování, bezpečnostní a protipožární dveře, návrhy zabezpečení dle pojišťovny.

Zámečníci ze Zámečnictví TSAP Praha vám rádi pomohou!
Zámečník z Prahy k vašim službám!

Kdy volat zámečnictví TSAP?

  • zabouchnuté dveře nebo mechanicky poškozené zámky
  • výměny a opravy zámků všech typů a druhů
  • otevírání zámku dveří automobilu všech typů a roků výroby
  • bezpečnostní zámky, montáže a výměny
  • bezpečnostní dveře, instalace a opravy
  • otevření zámku trezorů a schránek
  • nouzové nebo finální zabezpečení objektu
  • instalace elektromechanických a elektromotorických zámků
  • instalace mříží do oken nebo dveří
  • instalace závor a rozvor

Nejčastější návštěvy přes

zámky zámečnictví Praha výměna zámků zámečník pohotovost Praha 10 zámečník z Prahy oprava zámku zámečnictví nonstop