8x v Praze

Nonstop

Oprava nebo výměna zámků

Zámečnictví TSAP Praha garantuje rychlé a kvalitní opravení (nebo výměnu) poškozených zámků po vloupání nebo jiném mechanickém poškození. Zámečnická pohotovost nonstop Praha vám nabídne vhodné zabezpečení a zrealizuje vše potřebné k ochraně vašeho majetku a vlastního bezpečí.

100% diskrétnost, slušnost a spolehlivost našich zámečníků je samozřejmostí

Zámečnické práce (výměna zámků, oprava zámků, otvírání zamku dvěří aut, dveří bytů, domů i trezorů) nabízíme po celé Praze a naši zámečníci jsou vám k dispozici nepřetržitě 24/4 v roce v zámečnická pohotovost Praha. Můžeme nabídnout rozsáhlou nabídku zámků a kování, bezpečnostních dveří a dalších bezpečnostních opatření zejména od renomovaných značek MUL-T-LOCK, FAB, ROSTEX, EVVA, GUARD, SICA, GEGE a další.

Opravíme každý zámek! Zámečník za vámi na objednané místo rychle přijede a vše zařídí!

Kontakt Nonstop zámečnictví Tsap

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Oprava zámků: Reference

Zkušenost s opravou zámků od zámečníka TSAP byla velmi dobrá. Podařilo se nám zlomit klíč v zámku dosti nešikovně. Zámečník přijel a pomohl zámek opravit, takže vše dopadlo k naší spokojenosti.
Jelínek T., Praha
V našem SVJ v Praze jsme se stali obětí hromadného vykradení sklepů. Tímto děkuji za profesionalitu a rychlost výměny všech zámků ve dveřích, kterou nám prováděli zámečníci z TSAP. Společně jsem ještě domluvili vyšší stupeň zabezpečení dveří. Zámečníky doporučujeme.
Světlana V., Praha