8x v Praze

Non stop

Otevírání zámků dveří

Zámečnická nonstop pohotovost Praha provozuje zámečnictví TSAP. Poradíme si s každým zámkem!

Otevíráme veškeré zámky u dveří bytů, domů, budov, aut – automobilu i bezpečnostního trezoru a schránek. Naši zámečníci mají pohotovost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě nejen zabouchnutých klíčů ale i jiných událostí jako jsou například poškozené vložky zámku po vloupání nebo úmyslného zničení Vám rádi pomůžeme s nápravou. 100% diskrétnost a profesionalita.

K otevírání bytů používáme metody, které zamykací mechanismus dveří nepoškodí. Navíc jsou tyto metody vhodné pro rychlé a spolehlivé otevření takřka jakýchkoliv dveří. Rychle, spolehlivě a bez potíží. Výhodou našich služeb zámečníka je jistota, že v případě nouze dokážeme přijet na místo zásahu vskutku rychle. Proto není třeba volat hasiče.

Kontakt na zámečnictví Praha

Zámečnictví TSAP Praha
Petrklíčová 2177/46, 106 00, Praha – Záběhlice
IČ: 27194981
Tel.: 732 810 162
E-mail: vitaliy.t@seznam.cz
Skype: vitaliy.tsap

Tým zámečníků se těšíme na brzkou spolupráci s Vámi.

Otevírání zámků: Reference

Otevření dveří od bytu proběhlo v naprostém pořádku. Zámečník byl slušný a ochotný. Nebyl vůbec žádný problém zásahu o víkendu v podvečer, když jsem se vrátili z chaty domů.
Benešová D., Praha
Ztráta klíčů nemusí být vždy tou největší tragedií, když člověk má štěstí a natrefí na kvalitního zámečníka, který vám otevře dveře od vašeho bytu. Zámečník odvedl dobrou práci a mohu jej doporučit.
Marek I., Praha