8x v Praze

Nonstop

Uvězněný syn v automobilu

Tento týden naši zámečníci řešili poměrně častý problém posledních let. Na naši nonstop zámečnickou pohotovost se obrátila vyděšená paní, která si nedopatřením zabouchla klíče ve voze, kde v tu dobu spal v autosedačce její roční syn.

Nešťastná maminka prosila, abychom co nejdříve poslali na místo zámečníka z Prahy, který by dokázal zabouchnuté dveře moderního automobilu rychle otevřít. Sama si zprvu nebyla jistá, zda volá správně a nebo nemá raději volat hasiče. Ujistili jsme ji, že ji obratem pomůžeme a jelikož v tu dobu byl na výjezdu jeden z našich zámečníků v nedaleké lokalitě, mohl být na místě do 10 minut od zavolání a dveře vozu ihned otevřít a vyděšené mamince se slzami v očích se ulevilo – navíc náš zámečník ji uklidnil, že se to stává velmi často.   

Zabouchnuté dveře automobilu s dětmi nebo zvířaty v autě, na které navíc svítí sluníčko řešíme čím dal více. Příčinou je rychlé životní tempo  v kombinaci s vysokými teplotami, kde stačí chvilka nepozornosti a auto může skončit zabouchnuté a zamknuté pro majitele, stojící vedle něj.

Řešeních je několik.

  • rozbít okénko a poškodit svůj vůz – volit jen v případě jde-li neodkladně o život ohrožující situaci
  • zavolat hasiče, kteří si ovšem poradí starou metodou (vyháčkováním) jen s některými druhy vozu (převážně staršími) – jinak to řeší také rozbitým okénkem
  • zavolat zkušeného zámečníka, který Vám automobil otevře rychle a bez poškození vozu viz otevírání zámků aut Praha

Používáme moderní technologie a poradíme si s každým zámkem. Otevřeme automobil (nejen ten) rychle a bezpečně bez poškození.

V případě nutnosti se na nás obraťte, jsme tu non stop pro Vás. 

Zámečnictví TSAP, pohotovost na telefonu 732 810 162.

Zámečnictví TSAP Praha
Petrklíčová 2177/46, 106 00, Praha – Záběhlice
máme pobočky po celé Praze)
IČ: 27194981
Tel.: 732 810 162