8x v Praze

Nonstop

BMW a blondýna

Na zámečnictví Praha se telefonicky obrátila paní s prosbou o otevření zabouchnutých dveří jejího zánovního vozu BMW.

Zprvu kontaktovala autorizovaný servis BMW, kde ji sdělili, že by automobil mohli odtáhnout anebo ať zkusí zavolat auto zámečníka. Do půl hodiny dorazil na místo náš zámečník a pustil se do práce. 

Paní si stěžovala, že nemůže najít klíče od vozu a že musí být uvnitř uzamčeného auta, pravděpodobně v kufru. Automobil byl skoro nový, zámek fungoval dobře a šel snadno otevřít. 

Po prohledání kufru jsme ale žádný klíč nenašli, takže se naše pátrání přesunulo ke dveřím řidiče, které jsme rovněž otevřeli ale ani tam ztracený klíč k vozu nebyl. Paní prohledala interiér ale po klíči ani stopa. 

Pak nás napadla myšlenka, jestli by si paní pořádně neprohledala kabelku, jestli se tam někde ztracený klíč nezatoulal. Paní odpověděla, že svou kabelku již prohledala třikrát a klíč v ní není nenašla. Poté zkusila obsah kabelky vysypat na sedačku spolujezdce a měli by jste vidět její oči, když se tam objevil klíč mezi různými pomůckami.

Takže nakonec se paní uklidnila a začala smlouvat o odvedené ceně práce za otevírání dveří aut. Zámečník ji řekl, že je mu to líto ale práce se provedla,  automobil byl bez poškození zámků otevřen – dokonce dvakrát (zámek u dveří + kufr). Cenu práce jsem ji počítali samozřejmě jen jednou.

Nakonec vše dobře dopadlo, paní mohla odjet pryč a na rozloučenou jsme ji dali radu, aby si příště pořádně prohlédla své věci než bude volat zámečníka , na tož paní odpověděla, že je blondýna.