8x v Praze

Nonstop

Zabezpečení domova před dovolenou

Nezapomeňte před odjezdem na dovolenou řádně zabezpečit svůj domov, samozřejmě bezpečnostní dveře na poslední chvíli vám nevyměníme, ale co se týče základní bezpečnosti : montáž bezpečnostního kování výměny bezpečnostní vložky , montáž přídavného zámku , bezpečnostní závory nebo rozvorového zámku lze po dohodě provést i na počkání ještě ten den po objednání u našeho zámečníka z Prahy.

Co se týče obyčejných panelákových dveří tak tam bych doporučil nejenom přídavný zámek ale závoru buď celoplošnou nebo více bodovou. Samozřejmé je i sjednocení vložek zámku na jeden klíč, pokud se jedná o zboží od stejného výrobce za stejným profilem.

Doporučujeme jen patentní zámky vložky a kování. Každý výrobce nabízí velkou škálou zabezpečení, takže vybírat je opravdu z čeho. Nešetřete na nesprávném místě, i ta nejdražší vložka nezaručuje bezpečnost proti vypáčení dveří nebo mechanické překonání hrubou silou. Na to aby dveře splnily aspoň základní zabezpečení na to není potřeba velké investice – jedná se o par tisícovek.

Více informaci Vám může poskytnout náš zámečník na telefonu nebo technik na místě, stačí nám nezávazně zavolat na naši linku, zámečnická pohotovost Praha – funguje nepřetržitě NONSTOP. Naše technické vybavení se základním materiálem a vložkami různých typů a třetí až čtvrté třídy, bezpečnostním kování je Vám k dispozici.

Pamatujte na to, aby na konci dovolené vás nepotkala nepříjemná situace s bytem ,rodinném domkem, sklepem nebo garáží a nechte efektivně zabezpečit váš majetek. Tato investice Vám bude k užitku po celé roky.